محل تبلیغات شما

پاییز نزدیک است و ما ادم ها باید برای گرم کردن خودمان کاری کنیم. داشتم فکر میکردم غمگین بودن یا نبودن پاییز به دل ادم بستگی دارد. دل ادم باید حتی وسط پاییز دلگیر ابری خوش باشد. برنامه دارم این پاییز برای یکبار هم که شده از اول تا اخر ولیعصر را پیاده و تنها قدم بزنم. فکرم را باز میکند. دلم را هم. پاییز جان حالا که امدی برایمان ارامش و شادی داشته باشد. دل گرفتگی های عصر خوابگاه را سمت من نیاور. تتنهایی برایم نداشته باش. راستش من تظاهر میکنم که ادم قوی و تنها طلبی هستم. من تظاهر میکنم که با تنها خرید رفتن و سینما رفتن و غذا خوردن مشکلی ندارم اما از تو چه پنهان تنهایی خیلی حس بدبختی دارد. میدانی؟ دلم نمیخواست اینطور باشد. که توی سلف دانشگاه کوله ام را بکشم ببرم روی انتهایی ترین میز سالن، خلوت ترین قسمت و ارام  در تنهایی قاشق را توی دهانم ببرم. بی هیچ همصحبت هم دلی.  اقای پاییز ما با شما مشکلی نداریم فقط کمی مهربان باش. نگذار بغضم بگیرد. اجازه نده شعر بخوانم و صدایم را ضبط کنم. نگذار 23 واحدی که برداشتم مانع دیدن یار شود. زیاد ببنمش؟ لطفا. خواهش دیگرم این است که وقتی تنها هستم به ابر بگو نبارد. توی ماشین ، کنار یار چه عیبی دارد؟ تا دلش میخواهد ببارد . برف پاک کن را بگذارد روی دور تند و با پس زمینه خوردن قطرات باران روی سقف ماشیبن به چشم هایش خیره شوم. راستی خدا کند ابان ماه به رسم دو سال اخیر امام رضا مرا برای حرمش بطلبد. عجب خاطره انگیز میشوی جناب پاییز. یک کاری کن که امسال از تو به عنوان فوق العاده ترین فصل امسال تشکر جانانه کنم. پیشاپیش متشکرم از قشنگی های فراوانتان. سلام مرا به خالقتان، خداوند قادر متعال برسانید.

همه چیز خوب است. خداروشکر.همه چیز خوب است. خدایا دلمان را ارام و گرم و خوب نگه دار. 

+ماشالله لا حوه و لا قوه الا بالله العلی العظیم.

من الان تو اون مرحله ام

تو بزرگی، خودت مواظبمون باش!

شب چرا میکشد مرا؟ تو نشسته ای کجای ماجرا؟

پاییز ,دل ,توی ,تو ,روی ,هم ,خوب است ,از تو ,و تنها ,رفتن و ,دل ادم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تور مجازی گوگل